Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

Biuro Rachunkowe Poznań
Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Marcelińska 48, 60-354 Poznań
+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

po polskuenglish version
Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

Nasz zespół

Justyna

Justyna

Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, wszystkie księgi rachunkowe wyprowadzi na prostą! Podejmie każde wyzwanie podatkowe i nie tylko. Uwielbia badmintona, jeśli wygrasz z nią na korcie – zaprasza na lunch.

Sebastian księgowy

Sebastian

Dusza towarzystwa, swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój, nie tylko klientów, ale i urzędników w czasie kontroli. Zapasy dobrego humoru uzupełnia w kinie.

Dagmara samodzielna księgowa

Dagmara

Samodzielna księgowa wychowana w Krafton od podstaw. Skrupulatnie wykonuje powierzone jej zadania, zwracając uwagę na każdy szczegół. Prywatnie uwielbia gry taneczne i komputerowe.

Księgowa Karolina

Karolina

Perfekcyjna Pani Kadrowa, która zawsze na czas obliczy wynagrodzenia pracowników. Jej pasją jest sport i zdrowa kuchnia. Wielbicielka jazzu i czytania książek.

 

Tomek od podatków

Tomek

Chętnie śledzi zmiany w przepisach podatkowych i lubi się nimi dzielić. Oprócz księgowości interesuje się piłką nożną, jako wierny fan Lecha Poznań, często mówi, że konto jest jedno, a strony są dwie ; )

Samodzielna księgowa Marietta

Marietta

Samodzielna księgowa z dużymi ambicjami. Wyważona i spokojna, do księgowania podchodzi zawsze z uśmiechem. Lubi odstresować się przy dobrej grze na PlayStation.

Młodsza księgowa Klaudia

Klaudia

Młodsza Księgowa, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego, która patrzy na świat przez różowe okulary. U niej zawsze świeci słońce, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jej pasją jest śpiew, dzięki czemu księguje faktury śpiewająco.

Agnieszka

Agnieszka

Źródło pozytywnej energii. Nie ma dla niej zadań niemożliwych.  Miłośniczka dużej ilości herbaty, którą chętnie serwuje naszym klientom. W wolnych chwilach uwielbia zabawę z psem i kotem.

księgowa Roma

Roma

Samodzielna księgowa, która stawia na profesjonalizm, dążąc przy tym do realizacji wyzwań. Specjalistka od zdrowego jedzenia oraz miłośniczka biegania.

księgowa Marta

Marta

Skrupulatna i żądna wiedzy księgowa. Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucona na głęboką wodę. Uwielbia angielski, żadne tłumaczenie jej niestraszne.

księgowa Wiola

Weronika

Wesoła i ambitna kadrowa, swoją pracę wykonuje sprawnie i fachowo. Żądna wiedzy i nowych kadrowych wyzwań. Zakręcona na punkcie podróży i gór.


Copyright © 2019 KRAFTON ACCOUTING biuro rachunkowe Poznań | Materiał ten jest chroniony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.