Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

Biuro Rachunkowe Poznań
Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Promienista 132, 60-142 Poznań
+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

po polskuenglish version
Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

Nasz zespół

Justyna

Justyna

Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, wszystkie księgi rachunkowe wyprowadzi na prostą! Podejmie każde wyzwanie podatkowe i nie tylko. Uwielbia badmintona, jeśli wygrasz z nią na korcie – zaprasza na lunch.

Sebastian księgowy

Sebastian

Dusza towarzystwa, swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój, nie tylko klientów, ale i urzędników w czasie kontroli. Zapasy dobrego humoru uzupełnia w kinie.

Dagmara samodzielna księgowa

Dagmara

Samodzielna księgowa wychowana w Krafton od podstaw. Skrupulatnie wykonuje powierzone jej zadania, zwracając uwagę na każdy szczegół. Prywatnie uwielbia gry taneczne i komputerowe.

 

 

 

Samodzielna księgowa Marietta

Marietta

Samodzielna księgowa z dużymi ambicjami. Wyważona i spokojna, do księgowania podchodzi zawsze z uśmiechem. Lubi odstresować się przy dobrej grze na PlayStation.

Młodsza księgowa Klaudia

Klaudia

Samodzielna księgowa, która patrzy na świat przez różowe okulary. U niej zawsze świeci słońce, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jej pasją jest śpiew, dzięki czemu księguje faktury śpiewająco.

Agnieszka

Kamila

Czuwa nad ładem i porządkiem w naszym sekretariacie, od czasu do czasu robiąc nam pyszną kawę. Najbardziej opanowana osoba w biurze, którą ciężko wyprowadzić z równowagi.

księgowa Roma

Roma

Samodzielna księgowa, która stawia na profesjonalizm, dążąc przy tym do realizacji wyzwań. Specjalistka od zdrowego jedzenia oraz miłośniczka biegania.

księgowa Marta

Marta

Skrupulatna i żądna wiedzy księgowa. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucona na głęboką wodę. Uwielbia angielski, żadne tłumaczenie jej niestraszne.

księgowa Wiola

Weronika

Wesoła i ambitna kadrowa, swoją pracę wykonuje sprawnie i fachowo. Żądna wiedzy i nowych kadrowych wyzwań. Zakręcona na punkcie podróży i gór.

Księgowy Adam

Adam

„Wielki” księgowy z największym kubkiem w firmie, który odstresowuje się od księgowań pomagając pszczółkom robić pyszny miód.

księgowa Karolina

Karolina

Pani Prezes koła rachunkowego, która rządzi na studiach. Przed nią nie zatają się żadne informacje, jej nos detektywa wykryje każdą nieprawidłowość.

Natalia młodsza księgowa

Natalia

Młodsza księgowa, której głównym pożywieniem są słodycze i cyferki. Potrafi się skoncentrować na zadaniu, a jej cicha i spokojna natura pomaga w precyzyjnym księgowaniu.


Copyright © 2020 KRAFTON ACCOUTING biuro rachunkowe Poznań | Materiał ten jest chroniony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.