Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

Accounting Office Poznan
Krafton Accounting LLC, LLP.

132 Promienista Street, 60-142 Poznań
+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

po polskuenglish version
Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

Our team

Justyna

Justyna

Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, wszystkie księgi rachunkowe wyprowadzi na prostą! Podejmie każde wyzwanie podatkowe i nie tylko. Uwielbia badmintona, jeśli wygrasz z nią na korcie – zaprasza na lunch.

Sebastian księgowy

Sebastian

Dusza towarzystwa, swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój, nie tylko klientów, ale i urzędników w czasie kontroli. Zapasy dobrego humoru uzupełnia w kinie.

Dagmara samodzielna księgowa

Anna

Odkąd skończyła studia i sporządziła pierwszą listę płac wiedziała, że praca w kadrach to jej powołanie. W kontaktach z klientami cechuje ją dyplomatyczność i pełen profesjonalizm. Nie boi się zmian, zawsze szuka najlepszego rozwiązania, na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i pozytywne podejście do życia.

 

 

 

Marietta

Samodzielna księgowa z dużymi ambicjami. Wyważona i spokojna, do księgowania podchodzi zawsze z uśmiechem. Lubi odstresować się przy dobrej grze na PlayStation.

Młodsza księgowa Klaudia

Klaudia

Samodzielna księgowa, która patrzy na świat przez różowe okulary. U niej zawsze świeci słońce, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jej pasją jest śpiew, dzięki czemu księguje faktury śpiewająco.

księgowa Marta

Kamila

Asystentka Zarządu, której żadne zadanie nie jest straszne. Troszczy się o sprawne funkcjonowanie biura. Wita wszystkich klientów szerokim uśmiechem i pyszną kawą. Uwielbia czuć wiatr we włosach, kiedy przemierza świat w swoim roadsterem.

księgowa Roma

Roma

Samodzielna księgowa, która stawia na profesjonalizm, dążąc przy tym do realizacji wyzwań. Specjalistka od zdrowego jedzenia oraz miłośniczka biegania.

Marta

Skrupulatna i żądna wiedzy księgowa. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucona na głęboką wodę. Uwielbia angielski, żadne tłumaczenie jej niestraszne.

Weronika

Wesoła i ambitna kadrowa, swoją pracę wykonuje sprawnie i fachowo. Żądna wiedzy i nowych kadrowych wyzwań. Zakręcona na punkcie podróży i gór.

 

Księgowy Adam

Adam

Wielki człowiek od wielkich zadań. W biurze wykazuje się nie tylko znajomością księgowań i podatków, ale także umiejętnościami informatycznymi. Uważa, że dzień bez kawy jest dniem straconym.

księgowa Karolina

Izabela

Kadrowa głodna nowych wyzwań. Jej spokój, pracowitość i sumienność pozwalają na wykonywanie zadań szybko i kompleksowo. Po pracy stawia na aktywny odpoczynek, a największą radość sprawia jej czas spędzony z rodziną.

Natalia młodsza księgowa

Natalia

Młodsza księgowa która potrafi się skoncentrować na każdym zadaniu, a jej cicha i spokojna natura pomaga w precyzyjnym księgowaniu.Jej dwie słabości to koty i słodkości.

Marcin

Specjalista od funkcji w Excelu. Nie boi się skomplikowanych zadań i szybko upora się nawet z największą ilością dokumentów. Po klawiaturze śmiga równie szybko co po drodze. Jego hobby to majsterkowanie przy samochodach.

Jagoda

Najmłodsza osoba w zespole, która ciągle zaskakuje innych posiadaną wiedzą i spostrzegawczością. Bardzo szybko się uczy, lubi analizować i szukać nieprawidłowości. Zawsze pełna energii i optymizmu, zaraża wszystkich swoim uśmiechem.

Milena

Młoda asystentka, której pasją są podatki. Zawsze dba o porządek i skrupulatnie wykonuje swoje zadania. Po pracy relaksuje się przy dobrej książce a humor poprawia jej rysowanie.

Iza

Wulkan energii a zarazem samodzielna księgowa z bardzo dużym doświadczeniem. Bardzo chętnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale też pysznościami, które uwielbia piec zwłaszcza po długim dniu w pracy. Rzeczy, które kocha najbardziej to mocna kawa, dobre jedzenie i jej dwa koty.


Copyright © 2022 KRAFTON ACCOUNTING accounting office Poznań | This material is subject to copyrights and other rights and cannot be copied, published, or distributed in any form