Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

Biuro Rachunkowe Poznań
Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Promienista 132, 60-142 Poznań
+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

po polskuenglish version
Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

Nasz zespół

Justyna

Justyna

Czyta obrotówkę z zamkniętymi oczami a wszystkie księgi rachunkowe wyprowadzi na prostą! Podejmie każde wyzwanie podatkowe i nie tylko. Uwielbia badmintona, jeśli wygrasz z nią na korcie – zaprasza na lunch.

Sebastian księgowy

Sebastian

Dusza towarzystwa, swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój, nie tylko klientów, ale i urzędników w czasie kontroli podatkowych. Zapasy dobrego humoru uzupełnia w kinie.

Dagmara samodzielna księgowa

Patrycja

Codziennie uśmiechnięta i źródło pozytywnej energii w jednym. Odważnie podchodzi do nowych wyzwań nie tylko życiowych, ale i księgowych. Ma słabość do nietypowych imion, zwłaszcza męskich 😉

Marietta

Samodzielna księgowa z dużymi ambicjami. Wyważona i spokojna, do księgowania podchodzi zawsze z uśmiechem. Lubi odstresować się przy dobrej grze na PlayStation.

Młodsza księgowa Klaudia

Joanna

Energiczna i pełna optymizmu Kadrowa, która zawsze znajduje sposób na rozwiązanie problemów. Jest osobą pełną entuzjazmu, a jej pozytywne podejście do życia zaraża innych i sprawia, że wszyscy czują się dobrze w jej towarzystwie. Oprócz tego, jest pasjonatką książek i uwielbia spędzać czas czytając.

księgowa Marta

Olga

Jest asystentką księgową, która pragnie rozwijać się w dziedzinie księgowości. Jest otwarta na naukę i zawsze chętnie podejmuje nowe wyzwania. Swoją cierpliwością i sympatycznym usposobieniem zyskuje uznanie innych i nigdy nie odmawia pomocy.

 

księgowa Roma

Roma

Samodzielna księgowa, która stawia na profesjonalizm, żadne wyzwanie jej nie straszne, szczególne przy podatku u źródła. Specjalistka od zdrowego jedzenia oraz miłośniczka biegania.

Magda

Księgowa, która potrafi się skoncentrować na każdym zadaniu. Jej spokojna natura sprawia, że swoje obowiązki wykonuje z niezwykłą starannością i precyzją. Przyjacielska i empatyczna, zawsze gotowa wesprzeć innych. Magda uwielbia swój ogródek i długie spacery na łonie natury.

.

Weronika

Wesoła i ambitna kadrowa, swoją pracę wykonuje sprawnie i fachowo. Żądna wiedzy i nowych kadrowych wyzwań. Zakręcona na punkcie podróży i gór.

Vasyl

Ambitny księgowy, który podejmie się każdego zadania! Chętnie pomaga porządkować sprawy każdej spółki, nawet jeśli czegoś nie wie to szybko się tego nauczy. Poza księgowaniem uwielbia dobre jedzenie – zawsze ma największe śniadanie z całego zespołu.

.

Iga

Kadrowa, która wspiera zespół na odległość, ale zawsze wie wszystko o sprawach pracowniczych. Nie lubi tracić czasu i trudno ją złapać na pogawędkę, ale za to zawsze z szerokim uśmiechem.

Mirka

Matematyczka i księgowa w jednym, która dąży do doskonałości. Praca z nami doprowadza ją do łez… ale radości 😉  Ma niesamowita umiejętność wyłączenia się i skupienia. Po pracy lubi się zrelaksować kopiąc worek treningowy. Wiemy dlaczego nie lubi klocków lego.

.

Iza

Samodzielna księgowa z bardzo dużym doświadczeniem. Bardzo chętnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale też pysznościami, które uwielbia piec po pracy. Najbardziej kocha mocną kawę, dobre jedzenie i swoje dwa koty.

Julita

Księgowa od zadań specjalnych! Jej specjalnością jest rozliczanie firm budowlanych. Po pracy chodzi na spacery z Gracją (swoim pieskiem) i czyta dobre książki pod ciepłym kocykiem.

.

Marcel

Bystry, dociekliwy oraz pełen zapału do pracy asystent księgowy. nie boi się wyzwań i dąży do osiągnięcia sukcesu.  Najlepiej pracuje mu się w ciszy przy rogalikach upieczonych przez babcię.

Donata

Kadrowa z dużym doświadczeniem, która twardo stąpa po ziemi. Wie czego chce i nie boi się o to walczyć! Chętnie podejmuje się dyskusji na tematy merytoryczne, bo lubi dzielić się wiedzą. Miłośniczka podróży.

.

Ania

Jest spokojna i zrównoważona, a do swojej pracy podchodzi z uśmiechem na twarzy. Po ciężkim dniu lubi zrelaksować się na sesji jogi.


Copyright © 2024 KRAFTON ACCOUTING biuro rachunkowe Poznań | Materiał ten jest chroniony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.