Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

Biuro Rachunkowe Poznań
Krafton Accounting Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Promienista 132, 60-142 Poznań
+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

po polskuenglish version
Biuro Rachunkowe Krafton Accounting Poznań

+48 618 607 910, biuro@krafton.com.pl

Nasz zespół

Justyna

Justyna

Wie gdzie patrzeć, wie gdzie szukać, wszystkie księgi rachunkowe wyprowadzi na prostą! Podejmie każde wyzwanie podatkowe i nie tylko. Uwielbia badmintona, jeśli wygrasz z nią na korcie – zaprasza na lunch.

Sebastian księgowy

Sebastian

Dusza towarzystwa, swoim urokiem osobistym wprawia w cudowny nastrój, nie tylko klientów, ale i urzędników w czasie kontroli. Zapasy dobrego humoru uzupełnia w kinie.

Dagmara samodzielna księgowa

Dagmara

Samodzielna księgowa wychowana w Krafton od podstaw. Skrupulatnie wykonuje powierzone jej zadania, zwracając uwagę na każdy szczegół. Prywatnie uwielbia gry taneczne i komputerowe.

 

 

 

Marietta

Samodzielna księgowa z dużymi ambicjami. Wyważona i spokojna, do księgowania podchodzi zawsze z uśmiechem. Lubi odstresować się przy dobrej grze na PlayStation.

Młodsza księgowa Klaudia

Klaudia

Samodzielna księgowa, która patrzy na świat przez różowe okulary. U niej zawsze świeci słońce, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jej pasją jest śpiew, dzięki czemu księguje faktury śpiewająco.

księgowa Marta

Kamila

Asystentka Zarządu, której żadne zadanie nie jest straszne. Troszczy się o sprawne funkcjonowanie biura. Wita wszystkich klientów szerokim uśmiechem i pyszną kawą. Uwielbia czuć wiatr we włosach, kiedy przemierza świat w swoim roadsterem.

księgowa Roma

Roma

Samodzielna księgowa, która stawia na profesjonalizm, dążąc przy tym do realizacji wyzwań. Specjalistka od zdrowego jedzenia oraz miłośniczka biegania.

Marta

Skrupulatna i żądna wiedzy księgowa. Choć nie jest dobrym pływakiem, zawsze wypłynie rzucona na głęboką wodę. Uwielbia angielski, żadne tłumaczenie jej niestraszne.

Weronika

Wesoła i ambitna kadrowa, swoją pracę wykonuje sprawnie i fachowo. Żądna wiedzy i nowych kadrowych wyzwań. Zakręcona na punkcie podróży i gór.

 

Księgowy Adam

Adam

Wielki człowiek od wielkich zadań. W biurze wykazuje się nie tylko znajomością księgowań i podatków, ale także umiejętnościami informatycznymi. Uważa, że dzień bez kawy jest dniem straconym.

księgowa Karolina

Karolina

Pani Prezes koła rachunkowego, która rządzi na studiach. Przed nią nie zatają się żadne informacje, jej nos detektywa wykryje każdą nieprawidłowość.

Natalia młodsza księgowa

Natalia

Młodsza księgowa która potrafi się skoncentrować na każdym zadaniu, a jej cicha i spokojna natura pomaga w precyzyjnym księgowaniu.Jej dwie słabości to koty i słodkości.

Marcin

Specjalista od funkcji w Excelu. Nie boi się skomplikowanych zadań i szybko upora się nawet z największą ilością dokumentów. Po klawiaturze  śmiga równie szybko co po drodze. Jego hobby to majsterkowanie przy samochodach.

Jagoda

Najmłodsza osoba w zespole, która ciągle zaskakuje innych posiadaną wiedzą i spostrzegawczością. Bardzo szybko się uczy, lubi analizować i szukać nieprawidłowości. Zawsze pełna energii i optymizmu, zaraża wszystkich swoim uśmiechem.

Milena

Młoda asystentka, której pasją są podatki. Zawsze dba o porządek i skrupulatnie wykonuje swoje zadania. Po pracy relaksuje się przy dobrej książce a humor poprawia jej rysowanie.

Joanna

Doświadczona kadrowa, która nie obawia się żadnego zadania i chętnie przyjmuje nowe wyzwania. Jej spokojna natura sprawia, że swoje obowiązki wykonuje z niezwykłą starannością i precyzją. Relaks zapewnia jej praca w ogródku i jazda na rowerze


Copyright © 2021 KRAFTON ACCOUTING biuro rachunkowe Poznań | Materiał ten jest chroniony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.